Školička bruslení

Školička bruslení 2024/2025 

Jako již každou sezónu, s novým školním rokem začíná i oblíbená Školička bruslení, pořádána hokejovým klubem HC Česká Lípa a příspěvkovou organizací Sport Česká Lípa.

Školička bruslení bude letos každou středu od 16:45 do 17:45 hodin a v neděli od 9:00 do 10:00 hodin. Začínáme ve středu 4.9. 2024 od 16:45, končíme v dubnu 2025.

Školička bruslení je určena pro kluky a holky od 4 do 10 let, u těch nejmenších může na první lekce na led i jeden z rodičů (na bruslích). Školička bruslení je určena pro širokou veřejnost, je pro děti, které se chtějí naučit bruslit a příjemně strávit čas plný her a zábavy. Na mladé bruslaře dohlíží ve Školičce bruslení trenéři HC Česká Lípa, občas chodí vypomoci i mladí hráči českolipského hokejového klubu.

Začít i skončit může každý kdykoli v průběhu sezóny, není nutná pravidelná docházka, můžete chodit třeba jen jeden den v týdnu a zaplatíte pouze za lekce, které opravdu vyčerpáte. První lekce je pro každého nového bruslaře zdarma, pak si můžete zakoupit permanentku, kdy jedna lekce bruslení vyjde na přijatelných 50 Kč. Po vyčerpání všech deseti lekcí si můžete koupit další permanentku a tak pokračovat po celou bruslařskou sezónu.

Školička bruslení není přímo nábor hokejistů, dětí se tam mohou naučit bruslit a bavit se, aniž by pokračovali v hokejové kariéře. Každý mladý bruslař musí mít sebou brusle, helmu (na lyže, kolo, hokej …) a zimní rukavice, doporučujeme chrániče kolen a loktů.

Pojď hrát hokej za Českou Lípu!

Přidej se k nám do klubu. Držíme ti místo!

Vítejte na novém webu HC Česká Lípa

HC Česká Lípa vás vítá na svém novém webu ceskalipa.klubweb.cz. Toto je úvodní článek, automaticky vložený při založení webu...