Správce webu |
Čtvrťáci na turnaji v Jičíně
Dnes 7. září se naši borci r.2015 a mladší vydali na turnaj do Jičína. První utkání proti HC Lomnice n. Popelkou pro nás dopadlo vítězně a to v poměru 11:7. Bohužel další utkání s Jičínem, Libercem a Boleslaví se nám nepovedly podle našich představ. Z turnaje bereme nakonec 4.místo a klukům děkujeme za předvedené výkony!
Havel Vít, trenér
Pozvánka na Valnou hromadu Hokejového klubu Česká Lípa z.s.
která se bude konat, ve středu 24.6.2026 v 15:00 hodin v zasedací místnosti Nové sportovní haly ulice Wedrichichova 3305, Česká Lípa
DŮLEŽITÉ: PORTÁL ČLENA ČSLH!!
Od 1. května 2026 dochází ke spuštění nového Portálu člena ČSLH, který zavádí individuální členství všech fyzických osob...
GALAVEČER ČESKOLIPOSKÉHO HOKEJE
Dne 27.4 se konal GALAVEČER ČESKOLIPSKÉHO HOKEJE????